Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní turnaj Horní Břízy o poklad správců V.+Z.

23. 1. 2012

 

Skupina A
Týmy Ledce Třemošná Štěnovice Kaznějov Plasy Body Skóre Pořadí
Ledce XXXXX  2:6  1:5  4:0  4:2 6 11:13  3
Třemošná  6:2 XXXXX  3:6  7:3  8:3 9 24:14  2
Štěnovice  5:1  6:3 XXXXX  5:0  4:1 12  20:5  1
Kaznějov  0:4 3:7  0:5 XXXXX  3:2 3 6:18  4
Plasy  2:4  3:8  1:4  2:3 XXXXX 0 8:19  5

Zápasy:
12.2. 12:00 Třemošná – Plasy (Finklar) 8:3
12.2. 14:00 Štěnovice – Kaznějov         5:0
18.2. 10:00 Plasy – Štěnovice (Finklar) 1:4
18.2. 12:00 Ledce – Třemošná             2:6
26.2. 12:00 Štěnovice – Ledce             5:1
26.2. 14:00 Kaznějov – Plasy              3:2
3.3.   14:00 Třemošná – Štěnovice     3:6
4.3.    12:00 Ledce – Kaznějov            4:0         FOTO
10.3. 14:00 Kaznějov – Třemošná        3:7         FOTO
11.3. 14:00 Plasy – Ledce                  2:4

Skupina B
Týmy D.Bělá H.Bříza Druztová Trnová Vejprnice Body Skóre Pořadí
Dolní Bělá XXXXX  5:0  2:3 7:0 1:2  6 15:4 4
Horní Bříza  0:5 XXXXX 5:1 10:0 4:2 9 19:8 1
Druztová 3:2  1:5 XXXXX  5:4 4:2  9  13:13 2
Trnová 0:7 0:10 4:5 XXXXX 2:3  0  6:25 5
Vejprnice B  2:1 2:4 2:4  3:2 XXXXX  6  9:11  3

Zápasy:
4.2. 12:00 Horní Bříza – Vejprnice (Paták)       4:2
11.2. 10:00 Druztová – Trnová                         5:4
19.2. 12:00 Vejprnice B – Druztová (Paták)      2:4
19.2. 14:00 Dolní Bělá – Horní Bříza B (Paták) 5:0
25.2. 12:00 Druztová – Dolní Bělá                    3:2
25.2. 14:00 Trnová – Vejprnice B                     2:3
3.3. 12:00 Dolní Bělá – Trnová                         7:0
4.3. 14:00 Horní Bříza – Druztová                     5:1
10.3. 12:00 Trnová – Horní Bříza                      0:10  FOTO
11.3. 12:00 Vejprnice B – Dolní Bělá                 2:1


Zápasy o umístění
neděle 18.03 od 10:00       zápas o 5. místo (Vejprnice - Ledce)   5:1
pátek 16.03 od 17:00         zápas o 3. místo ( Třemošná - Druztová) 8:0
neděle 18.03  od 14:00   FINÁLE ( Štěnovice - Horní Bříza)   5:0  FOTO    
neděle 18.03 od 12:00       zápas o 7. místo (Dolní Bělá - Kaznějov) 2:8
  sobota 17.03 od 12:00       zápas o 9. místo (Trnová - Plasy)     1:6         

 

Končené umístění

1. Štěnovice
2. Horní Bříza
3. Třemošná
4. Druztová
5. Vejprnice
6. Ledce
7. Kaznějov
8. Dolní Bělá
9. Plasy
10. Trnová

 

img_0760.jpg            img_0781.jpg

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář