Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky - jaro 2018

20. 6. 2018

 

Mistrovská utkání oddílu kopané SK Horní Bříza
Sezóna 2017-2018 jarní část
 
 A-mužstvo
 
Luby - SK muži               0:0 (4:3)                                                                               video
SK muži - Rokycany            2:1          branky: Macháček, Zavadil M.       video neni (hráno na UMT)
Domažlice B - SK muži        0:0 (1:4)                                                                               video
SK muži - Stříbro                 0:1                                                                                        video
Sušice - SK muži                 1:1 (7:8)   branka: Frank T.                                                   video
SK muži - Tachov                 0:3                                                                         video nebylo vysíláno
SK muži - Mýto                    1:0           branka: Janka                                                       video
Nýrsko - SK muži                1:6            branky: Chocholatý P. 2x, Zavadil M., Mašek, Macháček,   Paukner J.                                                                                                                        video
SK muži - Rapid Plzeň        2:1           branky: Macháček, Chocholatý P.                         video
Holýšov - SK muži               2:1           branka: Chocholatý P.,                                          video
SK muži - Chotíkov              1:1 (5:4) branka: Mašek (11 m)                                             video
Lhota - SK muži                    0:2         branky: Sedlecký, Mašek                                       video
Vejprnice - SK muži              1:0                                                                        video nebylo vysíláno
SK muži - Žihle                     0:0 (4:1)                                                                               video

 B-mužstvo
Kralovice B - SK muži         1:0
SK muži - K. Újezd              4:1         branky: Riedl 2x, Paukner J., Hano,
Hvozd - SK muži                 2:0
SK muži - Pňovany              4:1         branky: Příhoda, Hano, Kříž L., Frank T.
Třemošná B - SK muži        0:3         branky: Zavadil V., Sedlecký, vlastní
SK muži - Nýřany B             7:1          branky: Janka 2x, Hano 2x, Němeček J. 2x, Zedník,
Kožlany - SK muži               3:2         branky: Hano, Riedl,
SK muži - Úlice                    4:2         branky: Chocholatý P. 2x, Příhoda, Domanický R.,
Manětín - SK muži               0:2         branky: Riedl 2x (1x 11m),
SK muži - Hunčice               7:2         branky: Riedl 2x, Příhoda 2x,Landa, Janka, Končal (11m)
Dobříč - SK muži                  0:4         branky: Kříž L., Riedl, Kříž J., Vodák, 
Sulkov - SK muži                  1:1 (1:4) branka: Kříž J.
SK muži - D.Bělá B               6:1         branky: Sedlecký 3x, Kříž L. 2x, Hano
 
 ženy
Souš - ženy                         5:0             
ženy - Pavlíkov                    2:4           branky: Houšková, Vozková N.,
Mělník - ženy                       3:0
Brňany - ženy                      3:1           branka: Houšková 
ženy - Postoloprty               9:0           branky: Houšková 3x, Šimicová 3x, Helusová, Jindrová, Sedláčková L. 
ženy - Vědomice                  0:1
Teplice B - ženy                   7:0
 
 dorost
Mýto - dorost                        6:0
dorost - Strašice                   2:2 (4:2)   branky: vlastní, Frank D.
dorost - Smíchov                  0:7 
Zruč - dorost                         6:1           branka: Domanický R. 
dorost - Dobřív                     4:0            branky: Smolák 2x, Jílek, Mareš,
Letná - dorost                       1:4           branky: Smolák 2x, Frank T. 2x,
dorost - Mladotice                 2:1          branky: Smolák, Jílek,
Kaznějov - dorost                  4:6          branky: Mašek 3x, Frank T. 2x, Růžička, 
dorost - Žihle                         2:5          branky: Růžička, Mareš
Kralovice - dorost                  2:1          branka: Mareš
 
 starší žáci
starší žáci - Mladotice           4:1            branky: Příhoda 2x, Pergl, Šimice,
starší žáci - Smíchov           10:1           branky: Pergl 5x, Měšťánek 2x, Šimice, Zajíc V., Příhoda,
Kaznějov - starší žáci           2:2 (2:4)    branky: Pergl 2x
Žákava - starší žáci              1:5            branky: Měšťánek 3x, Šimice, Reindl 
starší žáci - M.Touškov         9:0            branky: Měšťánek 6x, Pergl 3x
Mladotice - starší žáci           1:4            branky: Šimice, Měšťánek, Příhoda, Pikl
Smíchov - starší žáci             1:8           branky: Měšťánek 6x, Příhoda 2x
starší žáci - Kaznějov            3:2           branky: Šimice, Moule, Reindl
starší žáci - Žákava               4:2           branky: Zajíc V. 3x, Klik
M.Touškov - starší žáci         1:2            branky: Měšťánek 2x
 
 mladší žáci
mladší žáci - Mladotice         4:3           branky: Starý 2x, Walter, Šebek
Manětín - mladší žáci          1:12          branky: Šebek 4x, Fišera 2x, Calta 2x, Walter, Kárník, Svoboda V., Tuka 
mladší žáci - Žihle               12:3         branky: Šebek 4x, Kárník 4x, Calta, Zajíc V., Walter, Fišera 
Kralovice  - mladší žáci        1:6          branky: Fulier 2x, Calta, Šebek, Kárník, vlastní,
mladší žáci - Plasy               4:3          branky: Zajíc V. 3x, Šebek
Hadačka  - mladší žáci         2:6          branky: Calta 2x, Fulier, Ďurčovová, Zajíc M., Dušek V.
 Nadstavba  o  Přeborníka kraje:
mladší žáci - Stod                8:1          branky: Calta 2x, Fulier 2x, Daníček 2x, Zajíc V., Kárník
Stod - mladší žáci                0:11        branky: Šebek 5x,Zajíc V.2x,Calta,Kárník,Walter, Zajíc M.
 Nadstavba  semifinále o 1. až 4. místo:
mladší žáci - Třemošná        2:0          branky: Zajíc V., Ďurčovová,
Třemošná - mladší žáci        2:2          branky: Zajív V. 2x 
 Finále o 1. a 2. místo:
mladší žáci - Tlučná             2:4          branky: Šebek 2x
Tlučná - mladší žáci             6:0
 
 přípravka starší
Plasy - přípravka               3:17     branky: Jílek 4x, Tuka 3x, Svoboda V. 3x, Zajíc M. 3x, Týmr 2x, Kabát, Macháček
přípravka - Trnová            11:0      branky: Kabát 6x, Brož, Týmr, Macháček,  Končal, Tkáčik 
přípravka - Žihle               17:2      branky: Tkáčik 4x, Tuka 3x, Týmr 3x, Macháček 2x, Kabát 2x, Zajíc M.2x, Jílek
Hadačka - přípravka          3:10     branky: Kabát 3x, Zajíc M.3x, Tkáčik 2x, Macháček, Tuka
Mladotice - přípravka         7:6       branky: Tuka 2x, Jílek, Kabát, Týmr, Macháček O.,
Kralovice - přípravka         5:5        branky: Tuka 2x, Jílek, Tkáčik, Fischer
Dolní Bělá - přípravka       0:14      branky: Tkáčik 6x, Týmr 3x, Jílek 2x, Kabát 2x, vlastní
Kožlany - přípravka           6:13 branky: Kabát 4x, Tuka 3x, Tkáčik 2x, Vostracký 2x, Zajíc M, Jílek
 Nadstavba  o  Přeborníka kraje:
přípravka - Tlučná              5:2        branky: Tuka 2x, Tkáčik, Zajíc, Svoboda
Tlučná - přípravka              6:6        branky: Kabát 3x, Tuka, Svoboda, Sutnar
 Nadstavba  semifinále o 1. až 4. místo:
přípravka - Třemošná        1:7         branka: Týmr,
Třemošná - přípravka        3:5         branky: Tuka 2x, Tkáčik, Zajíc M., Vostracký,
 Finále o 3. a 4. místo:
Mladotice - přípravka         8:5        branky: Tuka 4x, Kabát,
přípravka - Mladotice       11:5        branky: Kabát 6x, Zajíc M., Končal, Jílek, Macháček,Vostracký,
 
 přípravka mladší
Plasy - přípravka                3:2      branky: Winkelhöfer J. 2x
přípravka - Trnová            15:1      branky: Jásek 7x, Winkelhöfer J. 3x, Mages 3x, Svoboda L. 2x
přípravka - Žihle                 4:6      branky: Winkelhöfer J. 2x, Jásek, Svoboda L.
Hadačka - přípravka           2:5      branky: Mages 4x, Svoboda L. 
Mladotice - přípravka         6:16     branky: Svoboda L. 7x, Mages 4x, Winkelhöfer 2x, 
Jásek 2x, Macháček M.,
Kralovice - přípravka         3:6       branky: Jásek 3x, Mages 2x, Němec M.,
Dolní Bělá - přípravka       0:15     branky: Winkelhöfer J. 5x, Jásek 4x, Mages 4x, Němec M.,
Svoboda L.,
Kožlany - přípravka           1:5       branky: Mages 2x, Winkelhöfer J., Svoboda L., Jásek 
 Nadstavba  o  Přeborníka kraje:
přípravka - Nýřany             6:4     branky: Jásek 3x, Winkelhöfer J. 2x, Svoboda L.
Nýřany - přípravka             8:4     branky: Mages 2x, Winkelhöfer J., Jásek
 Nadstavba  semifinále o 5. až 8. místo:
Blatnice - přípravka           9:6      branky: Winkelhöfer J. 3x, Mages 3x
přípravka - Blatnice           6:0      branky: Jásek 3x, Svoboda L., Němec, Winkelhöfer J.
 Finále o 5. a 6. místo:
Kaznějov - přípravka         2:3       branky: Winkelhöfer J. 2x, Mages
přípravka - Kaznějov         3:9       branky: Němec M., Baudis,  Jásek