Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Grüna - 2018

Zimní turnaj (Memoriál Petra Grüna) - 2018
 
  Přehled úspěšnosti mužstev  
         
  Vejprnice B   4 , 1 , 0 22:11
  Petřín B   4 , 1 , 0 18:10
  Horní Bříza   3 , 1 , 1 16:8
  Dolní Bělá   3 , 1 , 1 11:12
  Dobřany   3 , 0 , 2 14:9
  Kaznějov   2 , 1 , 1 15:15
  Dýšina   2 , 2 , 1 15:14
  Sulkov   2 , 1 , 2 18:8
  Trnová   2 , 1 , 2 17:14
  Křimice   2 , 0 , 3 20:18
  Košutka   1 , 3 , 1 16:15
  Úněšov   1 , 2 , 2 16:18
  M.Touškov   1 , 1 , 3 15:25
  Druztová   2 , 1 , 2 18:11
  Nýřany   0 , 1 , 3 6:24
  Štěnovice   0 , 0 , 4 11:20
  Druztová   0 , 0 , 4 4:15
 
So 27.1. 10 -12 Kaznějov  - Křimice 7:5 Hrubý 2x, Antoš 2x, Valenta, Vondráček, Vašíček - Křen 2x, vlastní, Vonášek, Vyleta,
  12 -14 Štěnovice  - Vejprnice B 6:9  Barnáš 2x, Týml 2x, Katalič, Volf - Loukota 3x, Havlas 2x, Hajšman 2x, Gratsch, Bernard, 
  14 -16 Horní Bříza  - M.Touškov 0:4 Kavas 2x, Anděl, Foltýn, 
  16 -18 Dobřany  - Trnová 3:1 Brožík, Brůha, Schovánek - Mazák P., 
Ne  10 -12 Nýřany  - Petřín 2:5 Hradecký 2x, Těžký, Provod, Šmíd - Zdvihal, Aliev, 
28.1. 12 -14 D.Bělá  - Dýšina 3:3 Dušek, Popp, Domabyl - Totzauer, Muzika, vlastní
  14 -16 Košutka  - Úněšov 4:4 Stanka 2x, Peknik, Liška - Lako 2x, Egermaier, Mezsáros
  16-18 Druztová  - Sulkov 0:2 Ramadan, Mečl, 
             
So  10 - 12 Dýšina  - Vejprnice B 2:2 Totzauer, Červenec - Loukota, Havlas,
3.2. 12 - 14 Košutka  - Kaznějov 2:3 Kalaš, Triner - Hrubý 2x, Beránek,
  14 - 16 Trnová  - Druztová 6:2 Mazák 3x, Kříž, Němeček, Kodera - Roubal, Folk,
  16 - 18 Úněšov  - Nýřany 3:3 Mezsáros, Eger, Lako - Aliev 2x, Perklík
Ne  12 - 14 Štěnovice  - Košutka 1:3 Volf - Rolko, Liška, Blažejovský
4.2. 14 - 16 Křimice  - Horní Bříza 2:6 Dytrt, Vonášek - Zavadil M. 3x, Příhoda 2x, Chocholatý P.
  16 - 18 Petřín  - Sulkov 3:1 Jiskra 2x, Deméter - Havel,
             
So 10.2. Pohár PKFS        
  10 - 12 Kaznějov  - Kralovice 0:1 Bulín
  12 - 14 Třemošná  - Chotíkov 2:9 Randa 2x - Matas 2x, Mika D. 2x, Hauer, Fakan, Kučera, Schleis, Rozboud
  14 - 16 Bolevec  - Horní Bříza 0:4 Paukner J. 2x, Zavadil M., Chocholatý P.
Ne  10 - 12 Sulkov - D.Bělá 1:2 Chaloupka - Sýba, Koudela
11.2. 12 - 14 Petřín  - Štěnovice 4:2 Žižka 3x, Potoček - Belan 2x
  14 - 16 Kaznějov  - Vejprnice B 1:4 Polívka - Hora, Motl, Takáč, Cimmermann
             
So 17.2. 14 - 16 Horní Bříza  - Úněšov 4:0 Paukner J. 2x, Příhoda 2x
Příprava 17:30-19:30 Horní Bříza B  - KSV Aulendiebach 4:12 Chocholatý P., Riedl, Vodák, Landa
Ne 18.2.            
Pohár PKFS 14 - 16 M.Touškov  - Košutka 5:5 (5:4) Anděl 3x, Bouzek, Karbusický - Primas 2x, Kalaš, Macht, Fikar
  16 - 18 Vejprnice  - Křimice 2:0 Motyka, Havlas
             
So 24.2.          
Pohár 14 - 16 M.Touškov  - Chotíkov 1:5 Anděl - Míka D. 2x, Kadlec 2x, Končal
Ne 25.2.          
  12 - 14 Křimice  - M.Touškov 9:1 Křen 4x, Kovačič 3x, Volena, vlastní - Karas
Pohár 14 - 16 Kralovice  - Horní Bříza 1:0 Lavička
  16 - 18 D.Bělá  - Dobřany 1:0

Pešička

Út 27.2. 18.00-20.00 Petřín  - Kaznějov 4:4 Otto 2x, Lavička, Těžký - Polívka 2x, Kiss, Jung,
So 3.3. 11.30-13.30 Dýšina  - Trnová 6:0 Muzika 2x, Soroka 2x, Hrdina, vlastní,
  13.30-15.30 Horní Bříza  - Košutka 2:2 Příhoda, Sedlecký - Primas, Stanka,
  18.00- 20.00  Furt im Wald   - Lhota 6:4  
Ne 4.3. 12.00-14.00 Křimice  - Štěnovice 4:2 Křen 2x,Volena, Lambor - Belan, Kastelic
  16.00-18.00 Chyše  - Koloveč 2:1  
  18.00-20.00 D.Bělá B  - Plasy B 1:4  
             
Po 5.3. 18-20 Petřín - Druztová 2:1 Hradecký, Šmíd - Němeček V.
So 10.3. 12-14 Nýřany - Dobřany 3:5 Kastl, Prach, Roučka-Makrlík 2x, Čimera 2x, Strejc
  16-18 Trnová - Sulkov 3:3 Hojer 2x, Klik - Chaloupka, Batěk, Dubský
  18-20 Úněšov - Dýšina 3:4 Eger P. 2x, Kovařík - Muzika 2x, Soroka J., Kučera
Ne 11.3. 12-14 Horní Bříza - Dobřany 4:0 Paukner, Landa, Sedlecký, Janka
  16-18 Druztová - D.Bělá 1:5  - Sýba 2x, Kroj 2x, Bernášek
             
Po 12.3. 18-20 Vejprnice B - M.Touškov 5:2 Havlas 3x,Zimmermann, Hora - Anděl, Karbusický
So 17.3. 10-12 Dolní Bělá - Trnová 0:7 Mazák P.4x, Šmídl J., Pazdera, Kříž J.
MU 12-14 Košutka - Nepomuk    
MU 15-17 Horní Bříza - Rokycany   17. kolo - Rozhodčí: Mazanec - Lhoták, Petrželka.
  17-19 Štěnovice - Kaznějov  
nehráno
Ne 18.3. 10-12 M.Touškov - Úněšov 3:6 Nosek 2x, Anděl - Mižár 2x, Mezsáros, Eger P., Eger E., Šebek
  12-14 Dýšina - Dobřany 0:6 Makrlík 3x, Glaisner 2x, Trdlička
  14-16 Horní Bříza B - Košutka B 1:3 Kříž L. - Rybička, Kerndl, Hladík
  16-18 Nýřany - Sulkov 0:11 Chaloupka 4x, Mašek 3x, Beran 2x, Batěk, Pecháček