Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Grüna - 2019 - III.ročník

So 9.2. 11.00-13.00 Úněšov - Slovan Plzeň 1:1 Mezsáros-Ráb
So 16.2. 12.00-13.30 Štěnovice - Druztová 4:4 Jirka 2x, Fink, Pitlík - Folk,Fišer, Roubal, Hauptman
  14.00-16.00 Horní Bříza - Dýšina 5:2 Kožíšek 2x, Mareš PK, Zavadil V., Chocholatý - Muzika 2x,
Ne 17.2. 13.00-15.00 Kaznějov - Dolní Bělá 1:2 vlastní Šváb - Sýba, Pešička Lad.,
     
So 23.2. 12.00-14.00 Slovan Plzeň - Dýšina 3:3 Vričan 2x,Cigler - Imber,Glazer,Soroka
             
Ne 24.2. 12.00-14.00 Štěnovice - Kaznějov 1:2 Hajšman - Tichý, Fedorco PK
  14.00-16.00 Úněšov - Horní Bříza B 10:0 Meszáros 2x, Dobrý 2x, Lako, Randa, Šulek, Vávra, Mižár M., Mižár K.,
  16.00-18.00 Druztová - D.Bělá 1:1 Roubal - Sýba,
     
So 2.3. 10.00-12.00 Horní Bříza - Slovan Plzeň 3:1 Paukner M., Janka, Lomoz, - Bouřil
  12.00-14.00 Dýšina - Úněšov 4:1 Soroka Jakub, Soroka Jan, Matas, Šesták - Nechutný
             
Ne 3.3. 12.00-14.00 Kaznějov - Druztová 2:2 Ticháček 2x, Routa, Hauptman
  14.00-16.00 D.Bělá - Štěnovice 2:1 Polcar, Hrubec - Pitlík
     
Ne 10.3. 10.00-12.00 Slovan Plzeň - Druztová 5:1 Žák 2x, Macháč, Rajšík, Nosek - Denk,
  12.00-14.00 Štěnovice - Úněšov 2:7 Boček, Štěrba - Šebek 2x, Dobrý 2x, Nechutný P., Bouda pk, Nechutný M. pk,
  14.00-16.00 Horní Bříza  - Kaznějov 0:2 Fait, Polívka,
  16.00-18.00 Dolní Bělá - Dýšina 3:4 Sýba, Schneider, Polcar - Soroka 2x, Glazner 2x,
     
So 16.3. 17.00-19.00 Druztová - Úněšov   nehráno
             
Ne 17.3. 14.00-16.00 Dolní Bělá - Horní Bříza 4:0 Pechát M., Popp, Hrubec, Turjanica,
  16.00-18.00 Dýšina - Kaznějov 7:1 Matas 3x, Soroka Jan 2x, Soroka Jakub, Pěč - Kozlík
  18.00-20.00 Slovan Plzeň - Štěnovice 0:3 Jirka, France, Zuna,
             
    skupina A   skupina B    
             
    Horní Bříza   Kaznějov    
    Dýšina   Dolní Bělá    
    Úněšov   Druztová    
    Slovan Plzeň Štěnovice    
             
             
skupina A          
1. Horní Bříza 8:13 6      
2. Dýšina 9:9 4      
3. Úněšov 12:5 4      
4. Slovan Plzeň 5:7 2      
             
skupina B          
1. Dolní Bělá 5:3 7      
2. Kaznějov 5:5 4      
3. Druztová 7:7 3      
4. Štěnovice 6:8 1      
             
             
  O umístění          
Finálová skupina          
1. Dýšina 13:9 6      
2. Dolní Bělá 9:5 6      
3. Kaznějov 4:9 3      
4. Horní Bříza 5:8 3      
             
Skupina o 5.-8.místo          
5. Úněšov 8:3 4      
6. Štěnovice 8:3 4      
7. Slovan Plzeň 6:5 4      
8. Druztová 5:9 1