Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY - SEZÓNA 2021-22 (JARO)

28. 6. 2022

 

Mistrovská utkání oddílu kopané.
Sezóna 2021-2022 jarní část.
 
 A-mužstvo - Krajský přebor     tabulka
SK muži - Nepomuk     0:0 (5:4)       videozáznam
Holýšov - SK muži          0:0 (4:3)       videozáznam
SK muži - Stříbro             1:1 (4:3)       ​branka: Mašek      
Chotíkov - SK muži         1:2                branky: Mašek, Koudele      videozáznam
SK muži - Zruč                  2:0                branky: Mašek, Potoček      videozáznam
Vejprnice - SK muži         2:0                videozáznam
SK muži - Bolevec            3:1                branky: Kraček, Šmíd, Mašek      videozáznam
Staňkov - SK muži            0:2                branky: Voves, Mašek      videozáznam
SK muži - Černice             0:0 (3:2)      videozáznam
Domažlice B - SK muži    1:1 (2:3)      branka: Voves      videozáznam
SK muži - Radnice            3:3 (3:4)      branky: Šmíd, Šimice, Mašek      videozáznam
SK muži - Lhota                 3:1               branky: Voves, Kraček, Do Thanh Tung     videozáznam
Nýrsko - SK muži               2:1               branky: Sedlecký      videozáznam
SK muži - Tlumačov          2:2 (7:8)      branky: Kraček, Rous      videozáznam
Rapid Plzeň - SK muži      2:4               branky: Šmíd 2x, Mašek, Koudele      videozáznam
 
 B-mužstvo - Okresní přebor     tabulka
Dolní Bělá  - SK muži       2:2 (5:4)     branky: Lomoz, Daníček
Sulkov - SK muži               0:1             ​branka: Lomoz
SK muži - Manětín             4:0             branky: Vodrážka 2x (1x11m), Paukner M., Lomoz
Mladotice - SK muži          3:1          ​   branka: Zavadil M.
SK muži - Nýřany               3:1             branky: Sedlecký 2x, Kožíšek
Tlučná - SK muži               3:3 (1:4)    branky: Kožíšek, Reindl, Lomoz
SK muži - Kralovice B       1:3             branka: Paukner M.
Trnová - SK muži               1:5             branky: Lomoz,Sedlecký,Paukner M.,Reindl,Čechura
SK muži - Líně                    7:1             branky: Zavadil M. 2x, Mornštajn, Kožíšek, Paukner M., Čechura, Reindl
Zbůch - SK muži                1:2             branky: Reindl 2x
SK muži - Křelovice          4:0             branky: Čechura 2x (1x11m), Paukner J., Mornštajn,
SK muži - Třemošná         1:5             branka: Janka, 
Kožlany - SK muži             5:0
 
 dorost - Krajská soutěž    tabulka
Zruč/Druztová- dorost        2:1             branka: Tvrdík
Volduchy  - dorost               0:4             branky: Daníček, Reindl, Tvrdík, Jindra
dorost - Mladotice               4:4 (6:5)    branky: Reindl 3x, Mazák (11 m)
Mýto - dorost                        1:0
dorost - Chotíkov                 5:0            branky: Reindl 2x, Tvrdík, Jindra, Daníček
Chrást - dorost                     3:4            branky: Reindl 2x, Příhoda 2x
dorost - Kralovice             16:1             branky: Reindl 7x, Šebek 3x, Mazák 2x, Jindra, Tvrdík, Příhoda, Walter
Strašice - dorost                 3:3 (5:6)    branky: Příhoda, Daníček, Reindl,
dorost - Mirošov                 2:5              branky: Mazák, Reindl,
Kaznějov - dorost              0:19            branky: Reindl 8x, Mazák 3x, Klik 3x, Daníček 2x, Šebek, Šimice, Walter
dorost - Plasy                      8:0              branky: Reindl 3x, Calta 2x, Jindra, Dobrý, Klik,
 
 starší žáci - Krajská soutěž    tabulka
starší žáci - Planá               6:2  branky: Tkáčik 2x, Jílek, Ježek, Macháček, vlastní
H. Týn - starší žáci             0:11   branky: Jílek 4x, Tkáčik 2x, Macháček 2x, Brož 2x, vlastní
starší žáci - M.Touškov      4:1    branky: Tkáčik, Tuka, Macháček, Ježek,
Kralovice - starší žáci        2:3    branky: Tkáčik, Kabát, Tuka,
starší žáci - Nepomuk        4:2   branky: Tkáčik 3x, Macháček (11 m),
Staňkov/Hol. - starší žáci  7:0
starší žáci - Dobřany          2:1    branky: Macháček 2x (1x11m)
Domažlice - starší žáci      4:1    branka: Tvrdík
starší žáci - Mrákov            2:0    branky: Svoboda, Ježek
starší žáci - Bolevec           6:0    branky: Jílek 4x, Němec, Svoboda
Žákava - starší žáci             4:0
Třemošná - starší žáci        1:3    branky: Jílek 2x, Končal, 
starší žáci - Zbůch/Chotěšov  0:2
Zruč/Druztová- starší žáci   0:4   branky: Jílek, Ježek, Macháček, Brož
 
 mladší žáci - Okresní přebor   tabulka
Kožlany - mladší žáci   1:11 branky: Bouda 4x, Winkelhöfer Jakub 2x, Baudis 2x, Mages Mi., Němec, Tvrdík
Hadačka - mladší žáci   0:6  branky: Mages Mi 2x, Mages Ma.,Tvrdík, Vogel, Winkelhöfer Jakub
Kozojedy - mladší žáci 3:11 branky: Jásek 3x, Mages Mi. 3x, Bouda 2x, Krob, Tvrdík, Winkelhöfer Jan
mladší žáci - Kaznějov   6:1  branky: Winkelhöfer Jakub 3x, Mages, Němec, Bouda
Mladotice - mladší žáci  2:7 branky:  Winkelhöfer Jakub 2x, Jásek 2x, Bouda, Winkelhöfer Jan, Hnidenko A.
mladší žáci - Plasy          6:5   branky: Mages 2x, Bouda 2x, Jásek, Tvrdík,
Kralovice - mladší žáci  4:7   branky: Tvrdík 3x, Mages 2x, Jásek, Hnidenko A.
Trnová - mladší žáci      0:12 branky: Tvrdík 4x, Winkelhöfer Jakub 2x, Němec, Krob, Svoboda, Mages, Bouda, Hnidenko A.
 
 přípravka starší - Okresní soutěž
Kozojedy - přípravka    2:10   branky: Hnidenko M. 5x, Winkelhöfer 3x, Svoboda 2x
přípravka - Kralovice  15:4    branky: Jansa 7x, Biháry 4x, Hnidenko M. 2x, Winkelhöfer, Čekelský
Hadačka - přípravka      6:7    branky: Winkelhöfer 3x, Biháry 2x, Hnidenko M. 2x
přípravka - Mladotice  11:4    branky: Winkelhöfer 3x,  Máges 3x,Hnidenko 3x, Svoboda, Biháry
Dolní Bělá - přípravka  0:30  branky: Hnidenko 12x, Macháček 4x, Winkelhöfer 3x, Svoboda 3x, Čekelský 2x, Němec 2x, Lukeš 2x, Baudis, Havel
Trnová - přípravka       12:5   branky: Winkelhöfer Jan 2x, Mages 2x, Lukeš
přípravka - Třemošná  13:5  branky: Hnidenko 4x, Mages 3x, Winkelhöfer 2x, Bodiš 2x, Jansa, Svoboda
Všeruby - přípravka      3:14 branky: Winkelhöfer Jan 5x, Biháry 3x, Hnidenko 2x, Čekelský 2x, Mages, Zajíc
Plasy - přípravka           9:5    branky: Mages 2x, Hnidenko 2x, Biháry
přípravka - Dobříč       13:5    branky: Jansa 4x,Hnidenko 4x,Svoboda 3x,Martínek,Němec,
  
 přípravka mladší - Okresní soutěž
přípravka - Kralovice    13:4    branky: Hnidenko M. 6x, Němec 4x, Zajíc 3x
Hadačka - přípravka     11:12   branky: Krejcar 4x,Hnidenko M. 3x,Němec 3x,Martínek 2x přípravka - Mladotice   13:2     branky: Němec 5x, Hnidenko 3x, Škrlant 2x, Martínek 2x, Biháry
Kaznějov - přípravka      6:6     branky: Hnidenko 5x, Krejcar
přípravka - Třemošná   13:4    branky: Martínek 6x, Němec 5x, Zajíc, Hnidenko
Plasy - přípravka             8:14   branky: Hnidenko 8x, Zajíc 2x, Krejcar, Němec, Škrlant, Čajka
 
 Nadstavby  o  Přeborníka kraje:
 
 Mladší žáci - nadstavba  o 3. a 4. místo:
Nýřany - mladší žáci           1:0
mladší žáci - Nýřany           6:1      branky: Winkelhöfer Jakub 3x, Jásek 2x, Bouda, 
 
 Starší přípravka - nadstavba  o 3. a 4. místo:
Tlučná - starší přípravka   7:12   branky: Hnidenko 5x, Jansa 3x, Svoboda, Bihary, Mages, Macháček
starší přípravka  - Tlučná  11:8    branky: Hnidenko 4x, Svoboda 3x, Macháček 2x, Winkelhöfer Jan, Bihary
 
 Mladší přípravka - nadstavba  o 5. a 6. místo:
Líně - mladší přípravka    7:31       branky: Hnidenko 10x, Martínek 6x, Zajíc 6x, Krejcar 6x, Řičica 2x, Čajka
mladší přípravka  - Líně   15:9       branky: Hnidenko 8x, Krejcar 2x, Martínek 2x, Bihary, Řičica, Zajíc