Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár starosty města Horní Břízy - 2014

Zveme Vás na zimní turnaj
O pohár starosty města Horní Břízy 
a přípravná utkání mužstev hrající krajské soutěže. 

So 25.1. 15 -17 SG H.Bříza  - Předenice    
So 1.2.  12 -14 Štěnovice  - Kaznějov Lorenc 3:2
  14 -16 Rakovník  - A-mužstvo   6:0
  17 -19 Nýřany  - Křimice Lorenc 3:2
Ne 2.2.  12 -14 Kožlany  - Vejprnice Walter 3:0
  14 -16 Nekmíř  - Ledce Paták 1:3
So 8.2. 10 -12 Druztová  - Kaznějov Krauz 4:3
  12 -14 Plasy  - Třemošná Krauz 4:2
  14 -16 Nýřany  - Bolevec Walter 1:3
Ne 9.2. 10 -12 D.Bělá  - Ledce Walter 2:0
  12 -14 Nekmíř  - H.Bříza B Krauz 2:6
  14 -16 Štěnovice  - Dýšina Paták 5:3
So 15.2. 10 -12 Štěnovice  - Plasy Walter 3:2
  12 -14 H.Bříza B  - Kožlany Krauz 1:5
  14 -16 A-mužstvo  - Nýřany Krauz 2:2
  16 -18 Křimice  - Bolevec Walter 0:4
Ne 16.2. 10 -12 D.Bělá  - Nekmíř Lorenc 2:1
  12 -14 Třemošná  - Druztová Lorenc 1:2
  14 -16 Dýšina  - Kaznějov Walter 5:4
  16 -18 Ledce  - Vejprnice Finklar 0:4
So 22.2. 10 -12 Kaznějov  - Třemošná Walter 6:1
  12 -14 Druztová  - Štěnovice Finklar 1:2
  14 -16 A-mužstvo  - Toužim Walter 1:3
  16 -18 Plasy   Dýšina Krauz 3:3
Ne 23.2. 10 -12 ženy  - Viktoria žačky Lorenc 4:4   
  12 -14 Vejprnice  - H.Bříza B Lorenc 2:1 
  14 -16 A-mužstvo  - Křimice Paták 2:4 
  16 -18 Kožlany   D.Bělá Paták 2:1
So 1.3. 10 -12 ženy  - Chýše Walter 1:0
  12 -14 Plasy  - Druztová Krauz 3:3
  14 -16 A-mužstvo  - Bolevec Orlík 1:2
  16 -18 Ledce  - H.Bříza B Orlík 2:1
Ne 2.3.  12 -14 D.Bělá  - Vejprnice Krauz 1:3
  14 -16 Dýšina  - Třemošná Walter 6:1
  16 -18 Nekmíř  - Kožlany Finklar 3:2
So 8.3. 10 -12 Třemošná  - Štěnovice Lorenc 6:4
  12 -14 Druztová  - Dýšina Walter 3:4
  14.30-16.30 A-mužstvo  - Rokycany B MU 3:1
  16.30-18.30 Kaznějov  - Plasy Walter 5:2
Ne 9.3. 10 -12 dorost  - Kralovice Lorenc 1:3 
  12 -14 Kožlany  - Ledce Walter 7:0
  14 -16 H.Bříza B  - D.Bělá Krauz 1:7
  16 -18 Vejprnice  - Nekmíř Finklar 3:2
So 15.3. 10 -12 dorost  - Kaznějov Velík  
Ne 16.3. 12 -14 finále  - turnaje Krauz, Walter

 

Konečné tabulky 3.ročníku zimního turnaje

Skupina A
1. Štěnovice  17:14 12 b.
2. Dýšina       21:16 10 b.
3. Druztová   13:13   7 b.
4. Kaznějov   20:15   6 b.
5. Plasy         14:16   5 b.
6. Třemošná  11:22   3 b.

Skupina B
1. Kožlany     19:5 12 b.
2. Vejprnice   12:7 12 b.  
3. D.Bělá        13:7   9 b.
4. Ledce         6:15   6 b.
5. H.Bříza     11:19   3 b.
6. Nekmíř       9:16   3 b.