Jdi na obsah Jdi na menu
 


fortuna_w_pozadi_logo.jpg

 

Vítejte!

 

A-mužstvo  Krajský přebor
B-mužstvo  Okresní přebor
dorost 
Krajská soutěž sk.C
starší žáci  Krajská soutěž
mladší žáci  Okresní přebor sk.B
starší přípravky  Okresní soutěž sk.B
mladší přípravky  Okresní soutěž sk.B 

 

KALENDÁŘ VYUŽITÍ FOTBALOVÉHO AREÁLU ZDE

 

Videa zápasů A mužstva ZDE (tvcom.cz)

 

Členské příspěvky:
Mládež 900,-  Muži 1.200,-
Nejlépe zaplatit převodem na účet: 724927389/0800

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení.

Výbor fotbalového oddílu 

 

Nadcházející zápasy fotbalového klubu SK Horní Bříza.
Program jarní části 2021-2022 
 20. týden
Úterý    17.5.22   Všeruby – starší přípravka 17.00
Sobota  21.5.22   dorost – Kralovice 10.00
Sobota  21.5.22   Trnová - mladší žáci 13.00
Sobota  21.5.22   A-mužstvo – Radnice 18.00
Neděle  22.5.22   Žákava - starší žáci  14.00
Neděle  22.5.22   B-mužstvo – Líně 17.00
21. týden
Pondělí  23.5.22   Trénink Okresní výběr (2 šatny) 16.30
Pátek     27.5.22   starší přípravka – Dobříč 17.00
Sobota   28.5.22   A-mužstvo – Lhota 10.00
Sobota   28.5.22   Strašice – dorost 10.00
Sobota   28.5.22   Zbůch – B-mužstvo 17.00
  Další akce:
Pondělí  13.6.22 Trénink Okresní výběr (2 šatny) 16.30
Výbor fotbalového oddílu 

 

Výsledky, tabulky, rozpisy zápasů, zápisy... (fotbal.cz)

 

muži A     fotky   Plzeňský kraj › 2021 A1A - Krajský přebor muži

muži B   PLZEŇ - SEVER › 2021 A1A - OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

DOROST  PLZEŇSKÝ KRAJ › 2021 C2C - KSD C

žáci st.  Plzeňský kraj › 2021 E2A - KSŽ

žáci ml.  Plzeň - sever › 2021 F1B - Okresní soutěž ml. žáků sk. B

přípravka st. Plzeň-sever › 2021 G1B - Okresní st. přípravek sk.B

přípravka ml. Plzeň-sever › 2021 H1B - Okresní ml. přípravek sk.B

ŽENY  videa  J4A  - mužstvo se nepřihlásilo

 

Mistrovská utkání oddílu kopané.
Sezóna 2021-2022 jarní část.
 
 A-mužstvo - Krajský přebor     tabulka
SK muži - Nepomuk     0:0 (5:4)       videozáznam
Holýšov - SK muži          0:0 (4:3)       videozáznam
SK muži - Stříbro             1:1 (4:3)       ​branka: Mašek      
Chotíkov - SK muži         1:2                branky: Mašek, Koudele      videozáznam
SK muži - Zruč                  2:0                branky: Mašek, Potoček      videozáznam
Vejprnice - SK muži         2:0                videozáznam
SK muži - Bolevec            3:1                branky: Kraček, Šmíd, Mašek      videozáznam
Staňkov - SK muži            0:2                branky: Voves, Mašek      videozáznam
SK muži - Černice             0:0 (3:2)      videozáznam
Domažlice B - SK muži     1:1 (2:3)      branka: Voves      videozáznam
SK muži - Radnice sobota 21.5.2022  od 18.00 hodin
SK muži - Lhota sobota 28.5.2022  od 10.00 hodin
 
 B-mužstvo - Okresní přebor     tabulka
Dolní Bělá - SK muži       2:2 (5:4)       ​branky: Lomoz, Daníček
Sulkov - SK muži               0:1                ​branka: Lomoz
SK muži - Manětín             4:0                branky: Vodrážka 2x (1x11m), Paukner M., Lomoz
Mladotice - SK muži          3:1          ​      branka: Zavadil M.
SK muži - Nýřany               3:1                branky: Sedlecký 2x, Kožíšek
Tlučná - SK muži               3:3 (1:4)       branky: Kožíšek, Reindl, Lomoz
SK muži - Kralovice B       1:3                branka: Paukner M.
Trnová - SK muži               1:5                branky: Lomoz,Sedlecký,Paukner M.,Reindl,Čechura
SK muži - Líně neděle 22.5.2022 od 17.00 hodin
Zbůch - SK muži sobota 28.5.2022 od 17.00 hodin
 
 dorost - Krajská soutěž    tabulka
Zruč/Druztová- dorost         2:1                ​  branka: Tvrdík
Volduchy - dorost                 0:4                  branky: Daníček, Reindl, Tvrdík, Jindra
dorost - Mladotice                 4:4 (6:5)        branky: Reindl 3x, Mazák (11 m)
Mýto - dorost                          1:0
dorost - Chotíkov                   5:0                 branky: Reindl 2x, Tvrdík, Jindra, Daníček
Chrást - dorost                       3:4                 branky: Reindl 2x, Příhoda 2x
dorost - Kralovice sobota 21.5.2022 od 10.00 hodin
Strašice - dorost sobota 28.5.2022 od 10.00 hodin
dorost - Mirošov sobota   4.6.2022 od 10.00 hodin
Kaznějov - dorost neděle 12.6.2022 od 10.00 hodin
dorost - Plasy sobota 18.6.2022 od 10.00 hodin
 
 starší žáci - Krajská soutěž    tabulka
starší žáci - Planá               6:2  branky: Tkáčik 2x, Jílek, Ježek, Macháček, vlastní
H. Týn - starší žáci             0:11   branky: Jílek 4x, Tkáčik 2x, Macháček 2x, Brož 2x, vlastní
starší žáci - M.Touškov      4:1    branky: Tkáčik, Tuka, Macháček, Ježek,
Kralovice - starší žáci        2:3    branky: Tkáčik, Kabát, Tuka,
starší žáci - Nepomuk        4:2   branky: Tkáčik 3x, Macháček (11 m),
Staňkov/Hol. - starší žáci  7:0
starší žáci - Dobřany          2:1    branky: Macháček 2x (1x11m)
Domažlice - starší žáci      4:1    branka: Tvrdík
starší žáci - Mrákov            2:0    branky: Svoboda, Ježek
starší žáci - Bolevec           6:0    branky: Jílek 4x, Němec, Svoboda
Žákava - starší žáci neděle 22.5.22  od 14.00 hodin
Třemošná - starší žáci sobota 5.6.2022  od 10.00 hodin
starší žáci - Zbůch/Chotěšov neděle 12.6.2022  od 14.30 hodin
Zruč/Druztová- starší žáci sobota 18.6.2022  od 10.00 hodin
 
 mladší žáci - Okresní přebor   tabulka
Kožlany - mladší žáci   1:11 branky: Bouda 4x, Winkelhöfer Jakub 2x, Baudis 2x, Mages Mi., Němec, Tvrdík
Hadačka - mladší žáci   0:6  branky: Mages Mi 2x, Mages Ma.,Tvrdík, Vogel, Winkelhöfer Jakub
Kozojedy - mladší žáci 3:11 branky: Jásek 3x, Mages Mi. 3x, Bouda 2x, Krob, Tvrdík, Winkelhöfer Jan
mladší žáci - Kaznějov   6:1  branky: Winkelhöfer Jakub 3x, Mages, Němec, Bouda
Mladotice - mladší žáci 2:7 branky:  Winkelhöfer Jakub 2x, Jásek 2x, Bouda, Winkelhöfer Jan, Hnidenko A.
mladší žáci - Plasy          6:5   branky: Mages 2x, Bouda 2x, Jásek, Tvrdík,
Kralovice - mladší žáci  4:7   branky: Tvrdík 3x, Mages 2x, Jásek, Hnidenko A.
Trnová - mladší žáci sobota 21.5.2022  od 13.00 hodin
 
 přípravka starší - Okresní soutěž
Kozojedy - přípravka   2:10   branky: Hnidenko M. 5x, Winkelhöfer 3x, Svoboda 2x
přípravka - Kralovice  15:4    branky: Jansa 7x, Biháry 4x, Hnidenko M. 2x, Winkelhöfer, Čekelský
Hadačka - přípravka      6:7    branky: Winkelhöfer 3x, Biháry 2x, Hnidenko M. 2x
přípravka - Mladotice  11:4    branky: Winkelhöfer 3x,  Máges 3x,Hnidenko 3x, Svoboda, Biháry
Dolní Bělá - přípravka  0:30  branky: Hnidenko 12x, Macháček 4x, Winkelhöfer 3x, Svoboda 3x, Čekelský 2x, Němec 2x, Lukeš 2x, Baudis, Havel
Trnová - přípravka       12:5   branky: Winkelhöfer Jan 2x, Mages 2x, Lukeš
přípravka - Třemošná  13:5  branky: Hnidenko 4x, Mages 3x, Winkelhöfer 2x, Bodiš 2x, Jansa, Svoboda
Všeruby - přípravka      3:14 branky: Winkelhöfer Jan 5x, Biháry 3x, Hnidenko 2x, Čekelský 2x, Mages, Zajíc
Plasy - přípravka úterý  17.5.2022 od 17.00 hodin
přípravka - Dobříč pátek 27.5.2022  od 17.00 hodin
  
 přípravka mladší - Okresní soutěž
přípravka - Kralovice    13:4    branky: Hnidenko M. 6x, Němec 4x, Zajíc 3x
Hadačka - přípravka     11:12   branky: Krejcar 4x,Hnidenko M. 3x,Němec 3x,Martínek 2x přípravka - Mladotice   13:2     branky: Němec 5x, Hnidenko 3x, Škrlant 2x, Martínek 2x, Biháry
Kaznějov - přípravka      6:6     branky: Hnidenko 5x, Krejcar
přípravka - Třemošná   13:4    branky: Martínek 6x, Němec 5x, Zajíc, Hnidenko
Plasy - přípravka úterý  17.5.2022 od 17.00 hodin

 

img_20180919_174740---dve-duhy.jpg

 

srnka-20190921_174205.jpg

 

Hospůdka Na hřišti

h-n-h-img-1.jpg