Jdi na obsah Jdi na menu
 


fortuna_w_pozadi_logo.jpg

 

Vítejte!

 

A-mužstvo  Krajský přebor
B-mužstvo  Okresní přebor
dorost 
Krajská soutěž sk. C

starší žáci  Krajská soutěž
mladší žáci  Okresní soutěž sk.B
starší přípravky  Okresní soutěž sk.B
mladší přípravky  Okresní soutěž sk.B 

 

srna-20190921_174205.jpg

 

KALENDÁŘ VYUŽITÍ FOTBALOVÉHO AREÁLU ZDE

 

Videa zápasů A mužstva ZDE (tvcom.cz)

 

Nadcházející zápasy fotbalového klubu SK Horní Bříza.
 
Program - podzimní část - 39.týden
 
 Úterý           22.9.20       Kožlany – st. přípravka   17.00
 
 Pátek          25.9.20       st. přípravka - Kozojedy   17.00
 
 Sobota        26.9.20       Žákava - starší žáci          12.30
 Sobota        26.9.20       Bolevec - Horní Bříza A    15.30               Hřiště Vochov
 Sobota        26.9.20       Trnová - Horní Bříza B      15.30
 
 Středa         30.9.20       Plasy - dorost                   17.00    přesunuto (předběžný termín)
 
Program podzimní část – 40.týden
 
 Úterý            29.9.20        mladší žáci - Třemošná    17.00 
 
 Pátek             2.10.20       Hadačka - přípravky        16.00
 
 Sobota           3.10.20       Blatnice - mladší žáci      10.00
 Sobota           3.10.20       Horní Bříza A - Meclov    15.00
 
 Neděle           4.10.20       starší žáci - Třemošná      12.30
 Neděle           4.10.20       Horní Bříza B - Kaznějov  15.00

 

 

Výsledky, tabulky, rozpisy zápasů, zápisy:

 

muži A     fotky   Plzeňský kraj › 2020 A1A - Krajský přebor muži

muži B    Plzeň - sever › 2020 A1A - Okresní přebor mužů

DOROST   Plzeňský kraj › 2020 C2C - KSD C

žáci st.  Plzeňský kraj › 2020 E2A - KSŽ

žáci ml.  Plzeň - sever › 2020 F1A - Okresní soutěž mladších žáků sk. A

přípravka st. Plzeň-sever › 2020 G1B - Okresní st. přípravek sk.B

přípravka ml. Plzeň-sever › 2020 H1B - Okresní ml. přípravek sk.B

 

 ženy   videa  web  J4A 
mužstvo se nepřihlásilo

 

Hospůdka Na hřišti

 

 

Mistrovská utkání oddílu kopané SK Horní Bříza.
Sezóna 2020-2021 podzimní část.
 
 A-mužstvo
Stříbro - SK muži               0:2      branky: Mašek (11 m), Kellich,  
Lhota - SK muži                 3:1      branka: Mašek,
SK muži - Staňkov             6:0      branky: Kellich 2x, Mašek, Kraček, Paukner J., Koudele
SK muži - Domažlice B       0:1
Bolevec - SK muži              sobota 26.9.2020  od 15.30 hodin            hřiště Bukovec
SK muži - Meclov               sobota 3.10.2020  od 15.00 hodin
  
 B-mužstvo
Tlučná - SK muži                0:0 (5:3)
Mladotice - SK muži            5:1       branka: Chocholatý P.,
SK muži - Všeruby              2:1       branky: Frank D. 2x,
Zbůch - SK muži                 5:1      branka: Polák
SK muži - Líně                    3:5       branky: Příhoda, Trojanec, Sedlecký,
Trnová - SK muži                sobota 26.9.2020  od 15.30 hodin
SK muži - Kaznějov B         neděle 4.10.2020  od 15.00 hodin
 
 dorost 
Chotíkov - dorost               1:14      branky: Mašek 3x, Tvrdík 2x, Reindl 2x, Šimice 2x, Tegi, Jindra (11), Mazák, Příhoda, Daníček
Zruč - dorost                  3:4        branky: Tegi 2x, Mašek, Mazák
dorost - Strašice                 6:0        branky: Klik, Mašek, Tegi, Tvrdík, Reindl, Šimice
Plasy - dorost                     sobota 26.9.2020 od 10.00 hodin
Kaznějov - dorost                neděle 11.10.2020 od 12.30 hodin 
 
 starší žáci
starší žáci - Staňkov            3:1        branky: Žiga, Šebek, Jílek,
Holýšov - starší žáci            0:12      branky: Žiga 5x, Jílek 4x, Šebek 2x, Fencl 1x,
starší žáci - M.Touškov        4:1        branky: Tuka, Žiga, Macháček O., Šebek,
Tlučná - starší žáci              1:2        branky: Žiga 2x
starší žáci - Nepomuk          3:0        branky: Šebek 3x, Fencl 3x, Jílek 2x, Tuka 2x, Žiga 2x, Svoboda
Žákava - starší žáci             sobota 26.9.2020  od 12.30 hodin
starší žáci - Třemošná         neděle 4.10.2020  od 12.30 hodin
 
 mladší žáci
mladší žáci - Kozolupy      22:2       branky: Ježek 4x, Jásek 3x, Brož 3x, Čech 3x, Mesány 3x, Tkáčik 2x, Mages 2x, Macháček O., Kodýdek
mladší žáci - Ledce             16:3       branky: Macháček O. 3x, Brož 3x, Jásek 3x, Ježek 2x, Kabát 2x, Mages 2x, Fischer
Tlučná - mladší žáci             1:11      branky: Macháček 5x, Ježek 3x, Kabát 2x, Mages,
mladší žáci - Třemošná        úterý 29.9.2020 od 17.00 hodin
Blatnice - mladší žáci           sobota 3.10.2020 od 10.00 hodin
 
 přípravka starší
přípravka - Mladotice           6:3        branky: Jásek 4x, Winkelhöfer Jakub, Winkelhöfer Jan,
přípravka - Dobříč              26:0        branky: Jásek 8x, Winkelhöfer Jan 6x, Svoboda L. 4x, Winkelhöfer Jakub 3x, Baudis 3x, Mesány 2x
přípravka - Kaznějov          17:3        branky: Winkelhöfer Jakub 8x, Jásek 4x, Winkelhöfer Jan 3x, Baudis, Kroupa
Plasy - přípravka                 6:11      branky: Winkelhöfer Jakub 6x, Baudis 2x, Jásek, Jásek, Svoboda
Kožlany - přípravka             úterý  22.9.2020 od 17.00 hodin
přípravka - Kozojedy           pátek 25.9.2020 od 17.00 hodin
Hadačka - přípravka            pátek  2.10.2020 od 16.00 hodin
 
 přípravka mladší
přípravka - Mladotice            7:1        branky: Jansa 4x, Krejcar, Macháček M., Biháry,
přípravka - Dolní Bělá        10:6        branky: Macháček M. 4x, Krejcar 3x, Zajíc 3x
přípravka - Kaznějov            8:6        branky: Jansa 4x, Krejcar 2x, Němec 2x,
Plasy - přípravka                 1:10       branky: Němec 6x, Macháček M. 2x, Krejcar 2x,
Hadačka - přípravka             pátek   2.10.2020 od 16.00 hodin
přípravka - Kralovice            pátek   9.10.2020 od 17.00 hodin
přípravka - Trnová                pátek  23.10.2020 od 17.00 hodin

 

ARCHIV VÝSLEDKŮ A KONEČNÝCH TABULEK

 

img_20180919_174740---dve-duhy.jpg