Jdi na obsah Jdi na menu
 


fortuna_w_pozadi_logo.jpg

 

Vítejte!

A mužstvo mužů - Krajský přebor
B mužstvo mužů - Okresní soutěž - III.třída
ženy - Divize A ženy Čechy
dorost - Krajská soutěž sk.C
starší žáci - Krajská soutěž sk.B
mladší žáci - Okresní přebor sk.B
starší přípravky - Okresní přebor sk.B
mladší přípravky - Okresní přebor sk.B

 

KALENDÁŘ VYUŽITÍ FOTBALOVÉHO AREÁLU ZDE

 

Program na 46. týden:
 
 Pátek   17.11. Stará garda – Starý Plzenec 14.00
 Sobota 18.11. Žihle – A-mužstvo               13.30
 Neděle 19.11. starší žáci – Žákava              13.30
 Neděle 19.11. D.Bělá – B-mužstvo              13.30

 

 

Výsledky, tabulky, rozpisy zápasů, zápisy:

 

 muži A   tabulky  zápasy  statistiky  fotky  A1A  

 

 ženy  tabulky  zápasy  statistiky  videa  web  J4A

 

 muži B  tabulky  zápasy  statistiky  A3B

 

 dorost  tabulky  zápasy  statistiky  C2C KSD A

 

 žáci st.  tabulky  zápasy  statistiky   E1B

 žáci ml.  tabulky  zápasy  statistiky  F1B

 

 přípravka st.  tabulky  zápasy   statistiky  G1B

 přípravka ml.  tabulky  zápasy  statistiky  H1B

 

Mistrovská utkání oddílu kopané SK Horní Bříza
Sezóna 2017-2018 podzimní část
 
 A-mužstvo
 SK muži - Luby              3:1        branky: Janka (11 m), Zedník, Paukner M.       video
 Rokycany - SK muži      3:1        branka: Šimice                                                 video
 SK muži - Domažlice B  2:0        branky: Paukner M., Netáhlo                           video
 Stříbro - SK muži            2:1        branka: Netáhlo                                          video neni
 SK muži - Sušice            1:0        branka: Lomoz                                                video
 Tachov - SK muži            4:1       branka: Lavička                                                video
 SK muži - Rozvadov       3:3 (5:6)    branky: Zavadil M., Sedlák, Lomoz             video
 Mýto - SK muži               1:1 (5:3)    branka: Chocholatý P.                                  video
 SK muži - Nýrsko            0:1                                                                                 video
 Rapid Plzeň - SK muži    0:1        branka: Chocholatý P.                                      video
 muži - Holýšov                0:0 (4:5)                                                                         video
 Chotíkov - SK muži        1:1 (2:3)   branka: Sedlecký                                           video
 SK muži - Lhota             4:0         branky: Chocholatý P. 2x, Zavadil M. 2x          video
 SK muži - Vejprnice        5:2        branky: Janka 2x (1x11 m), Macháček,            video
Zavadil M., Netáhlo
 Žihle - SK muži
 
 B-mužstvo
 SK muži - Kralovice B    0:3 
 K. Újezd - SK muži         2:5        branky: Riedl 3x(1x11m), Novotný, Mornštajn
 SK muži - Hvozd            9:1        branky: Riedl 3x, Vrla 3x, Příhoda, Kříž J., Frank T.
 Pňovany - SK muži        3:9        branky: Kříž L.2x, Příhoda 2x, Beneš, Kříž, J.,Vrla, Landa, Riedl
 SK muži - Třemošná B   5:2        branky: Riedl 2x, Paukner J., Vrla (11 m), Hano
 Nýřany - SK muži           6:4        branky: Kříž J. 2x, Hano, Landa  
 SK muži - Kožlany          6:1        branky: Frank T. 3x, Chocholatý M. 2x, Vrla,
 Úlice - SK muži               3:5        branky: Riedl 2x, Příhoda 2x, Chocholatý M.
 SK muži - Manětín         2:2 (4:5)     branky: Hano, Chocholatý M.
 Hunčice - SK muži         2:2 (4:3)     branky: Pech L., Chocholatý M.
 SK muži - Dobříč           8:2         branky: Paukner J. 2x, Chocholatý M., Zavadil M., Vrla, Janka (11 m), Příhoda, Vodák
 SK muži - Sulkov           6:0         branky: Chocholatý M. 2x, Hano 2x, Riedl, Janka
 Dolní Bělá B - SK muži
 
 ženy
 ženy - Souš                    4:1        branky: Hubková 2x, Houšková, vlastní
 Pavlíkov - ženy               5:1        branka: Vozková  N.
 ženy - Mělník                  1:3        branka: Houšková
 ženy - Brňany                 2:2        branky: Šimicová, Šebestová 
 Postoloprty - ženy          3:3         branky: Houšková 2x, Helusová 
 Vědomice - ženy            4:3         branky: Houšková, Šimicová, Hubková
 ženy - Teplice B             2:7        branky: Boudová, Jindrová
 Ervěnice - ženy              0:0
 
 dorost
 dorost - Mýto                  4:1        branky: Frank D. 2x, Moule, Frank T. 
 Strašice - dorost             2:1        branka: Moule 
 Smíchov - dorost            5:0
 dorost - Zruč                   0:1
 Dobřív - dorost               2:2 (1:3) branky: Frank T., Šedivý
 dorost - Plzeň Letná     13:0        branky: Frank D. 4x, Jílek 3x, Šedivý 3x, Domanický, Mentlík, Vogel
 Mladotice - dorost           0:3        branky: Frank T. 2x, Pokorný J.
 dorost - Kaznějov           1:2        branka: Frank T.
 Žihle - dorost                  5:2        branky: Šedivý, Smolák
 dorost - Kralovice           2:4        branky: Šedivý, Smolák
 
 starší žáci
 M.Touškov - starší žáci   3:5      branky: Příhoda 2x, Zajíc 2x, Mešťánek
 starší žáci  - Mlad            6:1      branky: Měšťánek 2x, Příhoda, Zajíc, Moule, Daníček 
 starší žáci - Smíchov       6:0      branky: Pergl 5x, Pokorný T.
 Kaznějov - starší žáci      1:6      branky: Měšťánek 2x, Daníček 2x, Pergl, Moule 
 Žákava - starší žáci         1:1 (6:7)        branka: Daníček
 starší žáci - M.Touškov   1:0      branka: Klik
 Mladotice - starší žáci     0:9   branky: Moule 2x, Pergl 2x, Měšťánek 2x, Daníček, Klik, Pokorný T.
 Smíchov - starší žáci      0:10    branky: Pergl 5x, Reindl, Měšťánek,Klik, Příhoda, Moule
 starší žáci - Kaznějov      4:2     branky: Pergl 4x
 staršá žáci - Žákava
 
 mladší žáci
 Mladotice - mladší žáci    4:2      branky: Šebek, Kárník
 mladší žáci - Manětín    15:1      branky: Šebek 4x,Calta 3x, Tuka 3x, Fulier 2x, Walter 2x, Svoboda
 Žihle - mladší žáci           2:8      branky: Šebek 3x, Calta 2x, Zajíc V., Walter, Kárník
 mladší žáci - Kralovice    5:1      branky: Fulier 2x, Zajíc V., Zajíc M., Šebek
 Dobříč - mladší žáci        1:4      branky: Fulier 2x, Zajíc V., Kolman
 Plasy - mladší žáci         3:3 (3:5)     branky: Fulier 2x, Kárník
 mladší žáci - Hadačka   11:0      branky: Zajíc V.3x,Šebek 3x,Calta 2x, Kolman, Walter, Dušek V.
 
 přípravka starší
 přípravka - Plasy          8:1     branky: Tuka 2x, Kabát 2x, Tkáčik, Jílek, Svoboda, Zajíc M.
 Trnová - přípravka       2:13    branky: Jílek 3x, Macháček 3x, Fischer 2x, Brož, Kabát, Tkáčik, Svoboda, Zajíc M.
 přípravka - Hadačka     6:4     branky: Tuka 3x, Tkáčik 2x, Zajíc M.
 Kaznějov - přípravka    2:4      branky: Tuka 2x, Tkáčik, Kabát
 přípravka - D.Bělá      16:7     branky: Tkáčik 4x, Týmr 3x, Kabát 3x, Svoboda V. 2x, Brož, Jílek J., Zajíc M., Fischer
 přípravka - Kožlany      6:8     branky: Tkáčik 4x, Jílek J., Zajíc M.
 Žihle - přípravka          3:14    branky: Kabát 4x, Týmr 3x, Tkáčik 3x, Fischer, Macháček,
Zajíc M., Jílek J.
 přípravka - Kralovice    3:5     branky: Kabát 2x, Tkáčik  
 
 přípravka mladší
 přípravka - Plasy        2:8      branky: Jásek, Mesány
 Trnová - přípravka     1:14     branky: Winkelhöfer 3x, Jásek 3x, Mesány 3x, Němec 2x, Mages 2x, Ingrisch
 přípravka - Hadačka  10:5    branky: Jásek 3x, Mages 3x, Winkelhöfer, Svoboda, Němec, Mesány
 Kaznějov - přípravka    9:8    branky: Mages 4x, Winkelhöfer 2x, Jásek 2x
 přípravka - D.Bělá        5:2    branky: Jásek 3x, Winkelhöfer, Svoboda L.
 přípravka - Kožlany      5:2    branky: Winkelhöfer 3x, Jásek 2x
 Žihle - přípravka           7:6    branky: Mages 3x, Winkelhöfer 2x, Jásek,
 přípravka - Kralovice    6:3    branky: Jásek 3x, Winkelhöfer 2x, Mages

KONEČNÉ  TABULKY  MUŽSTEV  2016-2017   ZDE
Výsledky zápasů a střelci branek - sezóna 2016-17 jarní část  ZDE