Jdi na obsah Jdi na menu
 


fortuna_w_pozadi_logo.jpg

 

Vítejte!

 

A-mužstvo  Krajský přebor
B-mužstvo  Okresní přebor
dorost  Krajský přebor - společně s FK Bohemia Kaznějov
starší žáci  Krajská soutěž
mladší žáci  Okresní soutěž sk.B
starší přípravky  Okresní soutěž sk.B
mladší přípravky  Okresní soutěž sk.B 

 

Nadcházející zápasy fotbalového klubu SK Horní Bříza.
 
 Program na 20. týden:
 úterý      14.5.19     Dobříč – mladší žáci            17.00
 středa     15.5.19     Kožlany – přípravky             17.00
 čtvrtek     16.5.19     mladší žáci – Kaznějov        17.00
 pátek       17.5.19     Plasy – přípravky                 17.00
 
 sobota     18.5.19     Tachov – st. dorost               10.00
 sobota     18.5.19     Tachov – ml. dorost              12.15
 sobota     18.5.19     Žákava – starší žáci             14.00
 sobota     18.5.19     Rokycany – A-mužstvo         17.00
 sobota     18.5.19     Dolní Bělá – B-mužstvo         17.00

 

KALENDÁŘ VYUŽITÍ FOTBALOVÉHO AREÁLU ZDE

 

SK Horní Bříza - TJ Slavoj Mýto 11.5.2019 17:00 (tvcom.cz)

 

 
 

 

Mistrovská utkání oddílu kopané.
Sezóna 2018-2019 jarní část.
 
 A-mužstvo
SK muži - Zruč                 0:1 
SK muži - Lhota               4:0        branky: Mašek 2x, Chocholatý P., Netáhlo
Luby - SK muži                 2:1       branka: Netáhlo
SK muži - Vejprnice          2:0       branky: Lomoz, Chocholatý P.
Domažlice B - SK muži    4:0
SK muži - Stříbro              2:2       branky: Lavička, Kožíšek
SK Petřín - SK muži          4:2      branky: Lomoz, Fišer
SK muži - Bolevec             2:3      branky: Lavička, Janka (11 m)
Tlumačov - SK muži          1:1 (6:5) branka: Mašek
SK muži - Mýto                   6:2      branky: Kožíšek 3x, Šimice, Chocholatý P., Netáhlo
Rokycany - SK muži           sobota 18.5.2019 od 17.00 hodin
 
 B-mužstvo
Nýřany - SK muži               4:1         branka: Pech J.
SK muži - Úlice                 1:0         branka: Mornštajn
Zbůch - SK muži                3:0
SK muži - Všeruby             0:6
Mladotice - SK muži           5:2         branky: Pech J., Landa
SK muži - Ledce                2:2 (3:1) branky: Pech J. 2x
Blatnice - SK muži             0:0 (3:4)
SK muži - Kožlany             0:0 (4:3)
Dolní Bělá - SK muži          sobota 18.5.2019 od 17.00 hodin
 
 dorost starší
dorost - Košutka                5:3         branky: Tichý 3x (2x11 m), Frank, Holeček
H. Týn - dorost                  3:6         branky: Holeček 2x, Braun, Jílek, Husár, Mareš
dorost - Tachov                 1:4         branka: Matějček
dorost - Luby                     1:3         branka: Mašek
Nýrsko - dorost                 6:0
dorost - Sušice                   0:1
Vejprnice - dorost               9:1          branka: Tichý
Košutka - dorost                 1:1 (3:1) branka: Kozák
dorost - H.Týn                    10:3       branky: Tichý 3x,Holeček 3x, Souček 2x, Vaňourek, Jílek
Tachov - dorost                   sobota 18.5.2019 od 10.00 hodin
 dorost mladší
dorost - Košutka                4:4 (2:3)   branky: Gajdošík, Matějček, Braun, Frank (11 m)
H. Týn - dorost                   0:1           branka: Frank
dorost - Tachov                  3:2           branky: Frank, Mašek 2x
dorost - Luby                      3:2           branky: Frank, Mareš, Mašek
Nýrsko - dorost                   2:0
dorost - Sušice                   0:2
Vejprnice - dorost               3:2          branky: Frank 2x, Mareš
Košutka - dorost                 1:4          branky: Matějček, Mašek, Mareš, Gajdošík
dorost - H.Týn                     9:1         branky: Mašek 2x, Mareš 2x, Gajdošík 2x, Frank, Bardzák, Vondráček
Tachov - dorost                   sobota 18.5.2019 od 12.15 hodin
 
 starší žáci
Smíchov - starší žáci        3:6         branky: Příhoda 3x, Měšťánek 3x
starší žáci - Hradešice      2:1         branky: Měšťánek 2x
Nýřany - starší žáci           1:5         branky: Příhoda 2x, Měšťánek, Mazák, Daníček
starší žáci - Mrákov           2:0         branky: Mazák, Příhoda
Stříbro - starší žáci            4:1         branka: Příhoda
starší žáci - H.Týn B          0:5
M.Touškov - starší žáci      2:4         branky: Měšťánek 2x, Mazák, Tvrdík
starší žáci - Chodov           7:1          branky: Měšťánek 3x, Mazák 2x, Příhoda, Calta
Žákava - starší žáci           sobota 18.5.2019 od 14.00 hodin
 mladší žáci
Plasy    - mladší žáci       5:14       branky: Šebek 5x, Jílek 2x, Svoboda V., Zajíc M., Končal, Tuka, Půta, Paukner M.
mladší žáci - Mladotice      9:3        branky: Šebek 3x, Kabát 2x, Macháček, Jílek, Paukner M., Zajíc M.
mladší žáci - Kralovice       4:3        branky: Tuka, Fencl, Kabát, Šebek
Kožlany - mladší žáci         2:8        branky: Kabát 3x, Šebek 2x, Jílek, Dušek, Fencl
Žihle - mladší žáci              1:7        branky: Šebek 3x, Fencl 2x, Kabát, Tkáčik
Hadačka - mladší žáci        1:6       branky: Jílek 2x, Šebek, Zajíc, Fencl, Kabát
Dobříč - mladší žáci            úterý 14.5.2019 od 17.00 hodin
mladší žáci - Kaznějov        čtvrtek 16.5.2019 od 17.00 hodin
 
 přípravka starší
přípravka - Hadačka           5:6     branky: Kabát 3x, Macháček, Tkáčik
Manětín    - přípravka        6:16   branky: Tkáčik 4x, Winkelhöfer Jakub 4x, Kabát 3x, Jásek 3x, Mages, Týmr
přípravka - Trnová             13:0    branky: Kabát 4x,Tkáčik 4x,Macháček 2x,Brož, Němec,Týmr
Žihle - přípravka                 6:26   branky: Kabát 8x, Macháček 7x, Týmr 4x, Čech 3x, Pícl, Ďurček, Brož, Tkáčik
Kaznějov - přípravka          8:18   branky: Kabát 5x,Jásek 5x, Fischer 3x, Brož 2x, Týmr, Tkáčik, Macháček
přípravka - D.Bělá            20:2    branky: Tkáčik 5x, Jásek 5x, Winkelhöfer Jakub 5x, Čech, Macháček, Brož, Týmr, Němec
přípravka - Kralovice        18:3    branky: Winkelhöfer Jakub 6x, Tkáčik 5x, Jásek 2x, Týmr 2x, Brož, Fischer, Němec
přípravka - Mladotice         5:11   branky: Kabát 2x, Tkáčik, Týmr, Macháček
Kožlany - přípravka            středa 15.5.2019 od 17.00 hodin
Plasy - přípravka                pátek  17.5.2019 od 17.00 hodin
 přípravka mladší
přípravka - Hadačka           9:1      branky: Jásek 7x, Winkelhöfer Jan 2x
přípravka - Trnová            12:0      branky: Winkelhöfer Jan 3x, Jansa 3x,Hart 2x, Jásek 2x, Winkelhöfer Jakub 2x
Žihle - přípravka                6:23     branky: Svoboda L. 5x, Hart 4x, Winkelhöfer Jan 3x, Winkelhöfer Jakub 3x, Baudis 3x, Krob 2x, Jásek, Vogel, Macháček
přípravka - Kralovice          5:0      branky: Jansa 3x, Winkelhöfer Jan, Svoboda L.
přípravka - Mladotice        12:0      branky: Jásek 6x, Macháček 2x, Winkelhöfer Jan, Krob, Mages, Baudis
Kožlany - přípravka             středa 15.5.2019 od 17.00 hodin
Plasy - přípravka                 pátek  17.5.2019 od 17.00 hodin

 

 

Výsledky, tabulky, rozpisy zápasů, zápisy:

 

muži A   tabulky  zápasy  statistiky  fotky  A1A

 

muži B  tabulky  zápasy  statistiky  A1A

 

DOROST ST.  tabulky  zápasy  statistiky (Kaznějov) C1A

DOROST ST.  tabulky  zápasy  statistiky (Kaznějov) D1A

 

žáci st.  tabulky  zápasy  statistiky E2A

žáci ml.  tabulky  zápasy  statistiky F1B

 

přípravka st.  tabulky  zápasy  statistiky G1B

přípravka ml.  tabulky  zápasy statistiky H1B

 

 ženy  tabulky  zápasy  statistiky  videa  web  J4A 
mužstvo se nepřihlásilo

 
 
Archiv: Výsledky zápasů, střelci branek a konečné tabulky ZDE
 

 

dvě duhy