Jdi na obsah Jdi na menu
 


 fortuna_w_pozadi_logo.jpg 
 

Vítejte!

A mužstvo mužů hraje I.A třídu
ženy Divizi A Čechy
B mužstvo mužů IV. třídu
dorost Krajskou soutěž
žáci a přípravky Okresní přebor

 

Program na 22. týden:

 

Úterý  30.5.    mladší přípravka Žihle       17.00


Středa 31.5.   starší přípravka – Vejprnice    17.00


Čtvrtek 1.6.    Žihle mladší přípravka         17.00


Pátek  2.6.    Vejprnice starší přípravka     17.00
Pátek  2.6.    mladší žáci – Úněšov              17.00

 

Sobota 3.6.    ženy starší žáci                   14.00
Sobota 3.6.    A-mužstvo Chlumčany         17.00


Neděle 4.6.    Kožlany dorost                     10.00
Neděle 4.6.    D. Bělá B-mužstvo               17.00

 

KALENDÁŘ VYUŽITÍ FOTBALOVÉHO AREÁLU ZDE


 

Výsledky, tabulky, rozpisy zápasů, zápisy:

 

 muži A   tabulka  zápasy  statistiky  fotky  A2A  

 

 ženy  tabulka  zápasy  statistiky  videa  web  J4A

 

 muži B  tabulka  zápasy  statistiky  A3B

 

 dorost  tabulka  zápasy  statistiky  C2A KSD A

 

 žáci st.  tabulka  zápasy  statistiky   E1A

 žáci ml. tabulka zápasy  statistiky  F1A

 

přípravka st. zápasy   statistiky  G1A

přípravka ml. zápasy  statistiky  H1A

 

Výsledky SK Horní Bříza - sezóna 2016-17 - jarní část

 

 A-mužstvo
 SK muži     - Nepomuk       3:1    branky: Chocholatý P., Šimice, Lomoz,
 Mýto          - SK muži         3:0
 SK muži     - M.Touškov     6:3    branky: Čermák 3x, Macháček 2x, Chocholatý P., 
 Kralovice    - SK muži       0:0 (2:4)
 SK muži     - Horažďovice  2:1    branky: Lomoz, Macháček (11 m)
 Tlučná       - SK muži        1:5    branky: Čermák, Sedlecký,Macháček, Němeček, Chocholatý P.
 SK muži     - Mochtín         2:0    branky: Kraček, Čermák,
 Pačejov      - SK muži        0:5    branky: Chocholatý P. 3x, Janka (11 m), Macháček
 SK muži     - Křimice          1:0    branka: Paukner M.,
 Žihle          - SK muži         2:0
 SK muži     - Žichovice       4:0    branky: Lomoz, Rous, Kraček, Paukner J.,
 Košutka      - SK muži        0:5    branky: Macháček 3x, Chocholatý P., Čermák
 SK muži     - Chlumčany

 

 B-mužstvo
 Hadačka    - SK muži     0:3    branky: Riedl, Frank T., Pech J.,
 SK muži    - Kozojedy   12:0    branky: Janka 4x,Riedl 3x,Kříž L. 2x,Vrla,Sedlecký,Landa,
 Žichlice      - SK muži      2:1   branka: Riedl, 
 SK muži     - V.Libyně      2:1   branky: Kříž L., Vodrážka
 Plasy B      - SK muži     1:10  branky: Pech J. 2x, Kříž J. 2x, Kříž L., Vodrážka, Sedlecký, Paukner J., Hladík, Vrla, 
 SK muži      - Úněšov        přeloženo na 10.6.2017 od 14 hodin
 Mladotice B - SK muži      1:8    branky: Hladík 3x, Paukner J. 2x, Vodák 2x, Kříž J.,
 SK muži      - Kunějovice  3:0    kontumačně
 D. Bělá        - SK muži

 

 ženy
 Pavlíkov    - ženy            5:1    branka: Zimová,
 ženy          - Libušín        dohrávka 21.5.2017 od 10.30 hodin    
 Teplice B    - ženy           6:0
 Vědomice   - ženy         2:2    branky: Čechurová 2x, 
 ženy          - Postoloprty  4:2    branky: Houšková 2x, Helusová, Čechurová,
 Chyše        - ženy           5:1    branka: Čechurová,
 ženy          - Cheb           3:2    branky: Houšková 2x, Čechurová,
 Souš          - ženy           3:1    branka: Houšková, 
 ženy          - Ervěnice      2:7    branky: Hubková 2x

 

 dorost
 dorost        - M.Touškov  2:1    branky: Kolář, Kříž (11 m),    
 Kralovice    - dorost         2:1    branka: Mareš,
 dorost        - Kaznějov     6:0    branky: Šedivý 3x, Kolář 2x, Domanický R.,
 Stod          - dorost        14:0
 dorost        - Zbůch         8:0    branky: Kolář 4x, Kříž 2x, Šedivý, Polák, 
 Žihle          - dorost         2:0
 dorost        - Hadačka    11:2    branky: Frank T.4x, Kolář 3x, Kříž L.2x,Šedivý,Pavlíček,
 dorost        - Zruč           2:3    branky: Šedivý 2x
 Stříbro        - dorost        4:3    branky: Frank D., Polák, Kříž L. (11 m),
 dorost        - Erpužice    11:0    branky: Kolář 4x, Polák 3x, Kříž L. 2x, Šedivý, Frank D.
 Kožlany     - dorost

 

 starší žáci
 Líně            - starší žáci   0:18       branky: Měšťánek 5x, Kozák 4x, Frank D. 2x, Klik 2x, Šimice, Šimicová, Příhoda, Plaček, vlastní,         
 Mladotice    - starší žáci   1:1 (4:3)    branky: Frank D.,    
 Tlučná        - starší žáci    6:0
 starší žáci   - Kožlany       2:0    branky: Kozák, Frank
 M.Touškov  - starší žáci   1:2    branky: Kozák 2x, 
 starší žáci   - Kralovice     3:3 (5:4)    branky: Kozák, Příhoda, Frank D.
 Kryry          - starší žáci    0:2    branky: Frank D. 2x, 
 D. Bělá       - starší žáci    3:2    branky: Růžička V. 2x

 

 mladší žáci
 
Zbůch         - mladší žáci  0:5    branky: Jindra, Zajíc, Mazák, Šebek, Kárník, 
 mladší žáci - Plasy          6:2    branky: Mazák 4x, Kárník 2x,
 Třemošná   - mladší žáci  3:3 (3:1)    branky: Zajíc, Šimice, Tuka, 
 Mladotice    - mladší žáci  2:1    branka: Mazák
 mladší žáci - Kaznějov     5:2    branky: Zajíc 2x, Mazák, Calta, Kárník, 
 Tlučná        - mladší žáci  9:3    branky: Kárník, Fulier, Mazák, 
 mladší žáci - Hadačka      5:0    branky: Šebek, Mazák, Walter, Kárník, Calta, 
 Všeruby      - mladší žáci  1:4    branky: Šebek 2x, Pavelka, Mazák, 
 mladší žáci - Úněšov

 


 Přípravka starší
 přípravka - Plasy    17:2    branky: Šebek 8x, Svoboda 2x, Jílek 2x, Tuka 2x, Starý 2x, Piorecký
 Hadačka   - přípravka     0:6    branky: Svoboda 2x, Tuka 2x, Jílek, Fišera
 Žihle         - přípravka    12:3   branky: Šebek 6x, Tuka 4x, Jílek, Zajíc,
 Kaznějov   - přípravka    4:10   branky: Tuka 5x, Svoboda 2x, Starý 2x, Šebek
 přípravka  - D.Bělá  17:3   branky: Piorecký 6x, Tkáčik 4x, Tuka 3x, Zajíc M.2x, Kabát, Svoboda
 přípravka  - Mladotice    4:3    branky: Tuka 3x, Šebek
 Dobříč      - přípravka    1:11   branky: Šebek 5x, Starý 2x, Tuka 2x, Jílek, Macháček,
 Kralovice   - přípravka    2:8   branky: Tuka 4x, Šebek 2x, Zajíc M. 2x, 
 přípravka   - Manětín      5:4   branky: Šebek 3x, Tuka 2x, 
 Kožlany     - přípravka   1:17    branky: Šebek 11x, Tuka 5x, Zajíc

 přípravka starší – o 1. až 4. místo
 Kozolupy    - přípravka    4:2    branky: 
 přípravka    - Kozolupy  10:5  
 přípravka    - Vejprnice
 Vejprnice    - přípravka      

 

 Přípravka mladší
 přípravka   - Plasy       2:4    branky: Tkáčik, Mages, 
 Hadačka    - přípravka  4:2    branky: Tkáčik, Kabát,
 Žihle          - přípravka  8:5    branky: Kabát 5x, Mages 2x, Tkáčik, 
 Kaznějov   - přípravka  1:7    branky: Tkáčik 3x, Kabát 2x, Jásek 2x, 
 přípravka   - D.Bělá    11:2   branky: Tkáčik 4x, Kabát 2x, Mages 2x, Týmr 2x, Winkelhöfer J.
 přípravka   - Mladotice  9:7    branky: Kabát 6x, Tkáčik 2x, Jásek
 Trnová       - přípravka  2:7    branky: Kabát 5x, Tkáčik 2x, Mages, Brož, 
 Kralovice   - přípravka  1:9    branky: Tkáčik 3x, Kabát 2x, Jásek 2x, Mages, Týmr,
 Kožlany     - přípravka  8:7    branky: Tkáčik 4x, Kabát, Mages, Winkelhöfer J.

 přípravka mladší – o 5. až 8. místo
 Ledce        - přípravka  6:16
 přípravka   - Ledce        9:4    branky: Kabát 5x, Tkáčik 2x, Macháček, Týmr, 
 přípravka   - Žihle
 Žihle          - přípravka    

Archiv výsledků

 

 

Memoriál Petra Grüna

Fotbalový Memoriál Petra Grüna odstartoval  plzensky.denik.cz


Výsledky, tabulka  ZDE
 

 

Měsíc náborů - jaro 2016 (foto: Richard Černý a Dušan Holub) ZDE

 
Videa Ivany Široké: