Výsledky 2023-2024
A-mužstvo Krajský přebor
SK muži - Vejprnice 2:2 branky: Šebek, Lavička,
Mýto - SK muži 1:2 branky: Kocourek, Kříž,
SK muži - Zruč 3:1 branky: Kříž, Trojanec (11 m), Mornštajn,
Kaznějov - SK muži 1:1 branka: Rous,
SK muži - Stříbro 4:0 branky: Trojanec 2x, Kraček, Tvrdík,
Černice - SK muži 0:4 branky: Trojanec 2x, Šebek, Tvrdík,
SK muži - Lhota sobota 20.4.2024 od 10.15 hodin
Nepomuk - SK muži sobota 27.4.2024 od 17.00 hodin
B-mužstvo I.B. třída skupina C
SK muži - Vejprnice B 0:0
Strašice - SK muži 0:1 branka: Beránek,
SK muži - Plasy 3:1 branky: Fehér, Zavadil M., Tkačik,
M.Touškov - SK muži 1:0
SK muži - Mýto B neděle 21.4.2024 od 17.00 hodin
Zruč B - SK muži neděle 28.4.2024 od 17.00 hodin
dorost Krajská soutěž skupina B
dorost - Kaznějov 3:0 branky: Tvrdík, Fanta, Pflug,
Chotěšov/Stod - dorost 4:3 branky: Daníček 2x, Walter,
dorost - Stříbro 2:5 branky: Tkačik, Daníček,
M.Touškov - dorost 0:4 branky: Daníček 2x, Macháček, Tvrdík,
dorost - Letná neděle 21.4.2024 od 10.00 hodin
Tlučná - dorost sobota 27.4.2024 od 10.00 hodin
starší žáci Krajská soutěž
starší žáci - Mrákov/Kout 4:2 branky: Winkelhöfer Jakub 2x, Bouda, Mages Marek,
Staňkov/Hol. - starší žáci 5:0
starší žáci - Domažlice 0:6
M.Touškov - starší žáci 1:0
starší žáci - Nepomuk 0:3
starší žáci - Třemošná sobota 27.4.2024 od 10.00 hodin
Mrákov/Kout - starší žáci sobota 4.5.2024 od 10.00 hodin
mladší žáci Okresní přebor
mladší žáci - Nýřany 5:2 branky: Vaněk 2x, Svoboda, Macháček, Paukner,
Plasy - mladší žáci 8:2 branky: Čečák 2x,
mladší žáci - Kralovice 6:4 branky: Vaněk 4x, Svoboda, Jansa,
Třemošná - mladší žáci 5:13 branky: Vaněk 5x, Čečák 2x, Svoboda, Macháček,
Matoušková, Jansa, Lukeš, Paukner,
mladší žáci - Vejprnice sobota 20.4.2024 od 13.30 hodin
D.Bělá/Trnová – mladší žáci neděle 28.4.2024 od 14.00 hodin
přípravka starší Okresní soutěž
Úněšov - přípravka 3:19 branky: Mareš 5x, Martínek 4x, Bihary D. 3x, Škrlant 3x,
Kabát 2x, Nágr, Preisinger,
přípravka - Třemošná 9:6 branky: Mareš 3x,Martínek 2x,Bihary D. 2x,Němec,Kabát,
Mladotice - přípravka pátek 19.4.2024 od 17.00 hodin
přípravka - Kralovice středa 24.4.2024 od 17.00 hodin
přípravka mladší Okresní soutěž
Ledce - přípravka 12:17 branky: Pešek M. 6x, Baťka 3x, Šnajdr 2x, Žiga 2x,
Mareška 2x, Kryl, Ryba,
přípravka - Třemošná 9:8 branky: Žiga 5x, Mareška 3x, Kajer,
Mladotice - přípravka pátek 19.4.2024 od 17.00 hodin
přípravka - Kralovice středa 24.4.2024 od 17.00 hodin