Jdi na obsah Jdi na menu

Bříza již není v tabulce poslední

1. 5. 2011

Po sobotním zápase ve Stodě, kde hostující hráči Horní Břízy uhráli remízu 1:1 se bodobě dotáhli na předposlední Touškov, a díky lepšímu skóre se dostali v tabulce krajského přeboru před něj.

Samotné utkání se ve Stodě vyvíjelo lépe pro hosty. V první půli přežili díky Mizerovi počáteční nápor domácích. Pak ale převzali iniciativu, a do poločasu si vypracovali dvě gólové situace. Po změně stran 11 statečných šlo dokonce zásluhou Čechury do vedení. Pak se bohužel projevila slabina Horní Břízy, proměňování šancí. Postupně Paukner a  znovu Čechura neproměnili svoje gólové příležitosti. V závěru pak přišel trest, kdy přetížená obrana neodolala při jednom ze závarů před brankou a inkasovala. Konečný bod by před zápasem bral asi každy, ovšem po průběhu utkání, mohla Horní Bříza ve Stodě vyhrát.

Podrobnější článek a fotky přineseneme později.