Jdi na obsah Jdi na menu

Bříza neudržela na UMT vedení

2. 9. 2012

Horní Bříza - Příkosice. Bříza padla až na penalty.

Zápas 4. kola mezi Horní Břízou a Příkosicemi se předehrával v pátek 31.8. Jelikož celý den pršelo, zápas se i přes protesty hostujícího týmu odehrál na UMT za umělého osvětlení. V 11. minutě hosté vstřelili branku, ale neradovali se dlouho, protože byl máván ofsajd. V 16. minutě zahrozil před hostující brankou Janka, ale jeho hlavička šla mimo brankové tyče. Ve 32. minutě dostal přesnou přihrávku za obranu Jan Paukner a křižnou střelou nedal hostujícímu Vaníkovi šanci. 1:0 pro Břízu. Do poločasu už se skóre neměnilo. V 63. minutě se Jan Paukner znovu nemýlil a zvýšil na 2:0. Domácí se neradovali dlouho. Po poločase hostující zpřesnili hru a v 67. minutě se dočkali, když vstřelil gól střídající Fiala, který po příchodu na hřiště oživil hru hostí. Bohužel pro Břízu srovnal v 79. minutě Lisý na 2:2. Hosté se snažili v posledních minutách ještě strhnout vítězství na svoji stranu, ale to už se jim nepovedlo a zápas tak musely rozhodnout penalty, ve kterých byl nakonec šťastnější soupeř. Hackr svůj pokus proměnil, ale Pauknera a Vrlu dobře chytající Vaník vychytal. Příkosice si tak z Břízy odvážejí 2 body.

Pokutové kopy: 1:4

Horní Bříza: dal Hackr, nedali Paukner a Vrla

Příkosice: dali Komanec, Sedlák, Papáček, Spěváček

Poločas: 1:0. Branky: 16. J. Paukner. 63. J Paukner. Nejlepší hráči:  Pavel Chocholatý x Pavel Vaník. Rozhodčí: Pertžílka. ŽK: 2:2

Horní Bříza: Mizera - Sedlecký, M. Paukner, Hackr, Vrla, Frána, Janka, P. Chocholatý, Mornštajn, Landa (80. Zavadil), J. Paukner. Trenér: Michálek.

Příkosice: Vaník - Korecký, Papáček, Lisý, Komanec, Nový, Spěváček, Kohout (23. Herák), Kotnauer (89. Sedlák), Štych (57. Fiala), Pešek. Trenér: Pleticha