Jdi na obsah Jdi na menu

Horažďovice - Bříza rychlé info k zápasu

22. 10. 2012

Horažďovice – Horní Bříza 4:2

(3:1; branky: 7., 26. Butnaru, 25. Mičkal, 85. Forman M. – 28. Vrla, 73. (PK) Janka; ŽK: 2:4; ČK: 1:0 – 72. Čadek, diváků: 150).

První půlhodina hry se hrála v režii domácích, kteří se dostali do tříbrankového vedení. Hostům se jen ve 28. minutě podařilo snížit po standardní situaci. Domácí si závěr zápasu zkomplikovali. V 72. minutě si nerozuměl brankář Kozlík se stoperem Čadkem, který musel řešit problém v pokutovém území jen za cenu faulu, za který byl vyloučen a hosté proměnili nařízenou penaltu. Klid do řad domácích v vnesl v 85. minutě střídající Michal Forman, který upravil konečné skóre zápasu na 4:2 pro Horažďovice.

Poločas: 3:1. Branky: 7. a 26. Butnaru, 25. Mičkal, 85. Forman – 28. Vrla, 73. Janka z penalty.

Nejlepší hráči: Butnaru –  všichni. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:4. ČK: 1:0. Diváci: 150.
Horažďovice: Kozlík – Butnaru (88 Pintíř), P. Čadek, Nauš