Jdi na obsah Jdi na menu

ZKZ Horní Bříza - Přeštice

22. 4. 2013

ZKZ Horní Bříza - Přeštice 1:3 (0:2)

Muži dnes prohráli domácí zápas s Přešticemi 1:3 (0:2). Hosté udeřili poprvé v 8 minutě, když první střelu dokázal ještě domácí brankář Liška vyrazit, ale zcela osamocený útočník hostů neměl s dorážkou problém. Ve 27 minutě to bylo již 0:2, když po rohovém kopu zcela osamocený hráč hostů neměl problém trefit branku domácích. Po přestávce Horní Bříza přidala a odměnou jí bylo snížení z kopačky Beneše. Šance domácích na vyrovnání žila až do 78 minuty. Kdy hostující hráč překonal technickou střelou domácího brankáře potřetí. Zápas se pak jen dohrával.
 „Hosté měli výborný start, celkově působili fotbalověji," uznal sekretář domácích Stanislav Kapr.